logo
logo
ročníkov
tímov
hráčov
logo

Mládežnícky futbalový halový turnaj

Vážení športoví priatelia,

PAVLOVIC CUP 
sa koná na počesť československého futbalového reprezentanta, ikony prešovského futbalu a jedného z najlepších futbalových kanonierov
v histórii československého futbalu. http://www.ladislavpavlovic.sk/

Počas 11. ročníkov sa na turnaji zúčastnilo spolu už 93 mužstiev zo štyroch štátov: 
Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska a 1130 futbalistov, z ktorých mnohí reprezentujú Slovensko na najvyšsej možnej úrovni v rôznych kategóriách.

Naším cieľom je pripraviť pre Vás kvalitné podujatie nielen po športovej, ale aj kultúrno-spoločenskej stránke, na ktorom by ste sa cítili príjemne a strávili
v Prešove nádherné dni v spoločnosti priateľov futbalu.

PharmDr. Ladislav Pavlovič

Termín konania 12. ročníka: 5. 12. 2020
Miesto konania: Športová hala, Baštová 3, 080 01 Prešov, Slovensko

Aktuality

  • Mladí futbalisti FC Košice sa stali víťazmi jedenásteho ročníka turnaja O pohár Ladislava Pavloviča.  Cenu pre najlepšieho hráča získal Miroslav Sovič z FC Košice, cenu pre najlepšieho strelca Samuel Šoltés z FC Košice a brankára Martin Čapo z MFK Dukla B. Bystrica. Na turnaji sa okrem celkového víťaza predstavili FC Lokomotíva Košice, domáci 1.FC Tatran Prešov, […]

  • Mladí futbalisti FC Spartak Trnava sa stali víťazmi desiateho ročníka turnaja O pohár Ladislava Pavloviča. V štyroch meraniach síl nenašli premožiteľa a zaslúžene sa stali víťazmi jubilejného desiateho ročníka.  Na turnaji sa okrem celkového víťaza predstavili FC Lokomotíva Košice, JUPIE FŠ M. Hamšíka, FC Košice a víťaz predošlých dvoch ročníkov 1. FC Tatran Prešov. Mesto Prešov podporilo podujatie sumou […]

  • 16. decembra sme spoznali meno víťaza deviateho ročníka turnaja O pohár Ladislava Pavloviča. Stali sa nimi hráči 1. FC Tatran Prešov, ktorí po veľmi napínavom zápase odsunuli MKS Sandecju Nowy Sacz na druhú priečku. Mesto Prešov podporilo podujatie sumou 483,00 EUR. Video zo zápasu:

  • https://presov.korzar.sme.sk/c/20551790/pred-50-rokmi-hrali-presovski-dorastenci-o-majstra-ceskoslovenska.html#axzz4kUHHCFSd

  • https://sport.sme.sk/c/20560531/futbalova-vernost-hraci-iba-s-jednym-klubom.html#axzz4kUEtlrYN

  • V poslednú novembrovú sobotu sme spoznali meno víťaza ôsmeho ročníka turnaja O pohár Ladislava Pavloviča. Stali sa nimi hráči 1. FC Tatran Prešov, ktorí vo finálovom súboji zdolali svojho odvekého rivala a to hráčov FC VSS Košice 3:2. Mesto Prešov podporilo podujatie sumou 482,00 EUR.

  • Dňa 9.10.2016 sa uskutočnil futbalový exhibičný zápas medzi internacionálmi Tatrana Prešov a Pavlovič tímom. Za obe strany nastúpili známi futbalisti, ktorí počas svojej kariéry vzorne reprezentovali klubové farby, mesto Prešov i slovenskú futbalovú reprezentáciu. Zápas sa niesol v priateľskej, ale súťaživej atmosfére. Reklamné predmety na zápas boli zakúpené s prispením nášho partnera – Prešovského samosprávneho kraja.

    VZ3_2698
  • Najlepší hráč: Michal Kraľovič (1. FC Tatran Prešov) Najlepší strelec: Jakub Novotný (FC VSS Košice) Najlepší brankár: Marek Bakoš (MFK Ružomberok)

    Individualne ocenenia

Účastníci

Skupina A

  • ŠK Slovan Bratislava slovan
  • MFK Dubnica dubnica
  • 1.FC Tatran Prešov prešov
  • FC Nitra nitra

Skupina B

  • FK Inter Bratislava slovnaft
  • FK Senica senica
  • MFK Košice kosice
  • MFK Ružomberok ruzomberok

Rozpis zápasov

  • 9:00 A1 – a2 ŠK Slovan Bratislava vs MFK Dubnica 4 : 1
  • 9:55 A3 – A4 1. FC Tatran PREŠOV vs FC NITRA 4 : 1
  • 10:50 B1 – B2 FK INTER Bratislava vs FK SENICA 1 : 4
  • 11:45 B3 – B4 MFK KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 4
  • 12:40 A1- A3 ŠK Slovan Bratislava vs 1. FC Tatran Prešov 1 : 2
  • 13:35 A2 – A4 MFK Dubnica vs FC Nitra 2 : 5
  • 14:30 B1 – B3 FK Inter Bratislava vs MFK Košice 3 : 7
  • 15:25 B2 – B4 FK Senica vs MFK Ružomberok 0 : 2
  • 16:20 A2 – A3 MFK Dubnica vs 1. FC Tatran Prešov 6 : 4
  • 17:15 A4 – A1 FC Nitra vs ŠK Slovan Bratislava 4 : 4
  • 18:10 B4 – B1 MFK Ružomberok vs FK Inter Bratislava 2 : 2
  • 19:05 B2 – B3 FK Senica vs MFK Košice 1 : 2
  • 9:00 SEMIFINÁLE 1A – 2B 1. FC Tatran PREŠOV vs MFK KOŠICE 2 : 3 P.K
  • 9:55 Semifinále 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 1 : 4
  • 10:50 O 7. miesto MFK Dubnica vs FK Inter Bratislava 6 : 2
  • 11:45 O 5. miesto FC Nitra vs FK Senica 2 : 3
  • 12:30 Prestávka
  • 13:00 Exhibícia
  • 13:55 O 3. miesto 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 6 : 3
  • 14:50 Finále MFK Košice vs MFK Ružomberok 3 : 5
  • 15:45 Odovzdávanie cien – vyhodnotenie turnaja
  • 16:00 A1 – A2 1. FC Tatran Prešov vs FC VSS KOŠICE
  • 16:55 B1 – B2 MFK Košice vs MFK Ružomberok 1 : 2
  • 17:50 B3 – B4 FC Nitra vs FK Dukla B. Bystrica 4 : 4
  • 18:45 A3 – A4 ŠK Slovan Bratislava vs FK Inter Bratislava 3 : 4
  • 9:00 A1 – A3 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 5
  • 9:55 A2 – A4 FK Senica vs FK Inter Bratislava 5 : 3
  • 10:50 B1 – B3 MFK Košice vs FC Nitra 5 : 3
  • 11:45 B2 – B4 MFK Ružomberok vs FK Dukla B. Bystrica 5 : 3
  • 12:40 A2 – A3 FK Senica vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 1
  • 13:35 A4 – A1 FK Inter Bratislava vs 1.FC Tatran Prešov 2 : 4
  • 14:30 B4 – B1 FK Dukla B. Bystrica vs MFK Košice 2 : 5
  • 15:25 B2 – B3 MFK Ružomberok vs FC Nitra 2 : 4
  • 16:10 Prestávka 50 min.
  • 17:00 1.SLF – Extraliga FK Prešov vs Slov - Matic fofo Bratislava 3 : 4
  • 9:00 SEMIFINÁLE 1A – 2B 1. FC Tatran Prešov vs MFK Košice 1 : 4
  • 9:55 Semifinále 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 6 : 2
  • 10:50 O 7. miesto FK Inter Bratislava vs FK Dukla B. Bystrica 1 : 2
  • 11:45 O 5. miesto FK Senica vs FC Nitra 2 : 5
  • 12:30 Prestávka
  • 13:00 Exhibícia Internacionáli Tatran Prešov vs Pavlovič team 2 : 2
  • 13:55 O 3. miesto 1. FC Tatran Prešov vs MFK Ružomberok 2 : 4
  • 14:50 FINÁLE ŠK Slovan Bratislava vs MFK Košice 3 : 4
  • 15:45 Odovzdávanie cien – vyhodnotenie turnaja
  • 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs FC VSS KOŠICE 1 : 6
  • 9:55 MFK RUŽOMBEROK vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 2 : 1
  • 10:50 1. FC TATRAN PREŠOV vs MFK RUŽOMBEROK 5 : 1
  • 12:00 Internacionáli Tatrana Prešov vs Pavlovič tím 1 : 1
  • 13:00 FC VSS KOŠICE vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 1 : 3
  • 13:55 1. FC TATRAN PREŠOV vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 0 : 3
  • 14:50 FC VSS KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 2
  • 15:45 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV a ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 17:00 1. SLF: FK PREŠOV  vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA 10 : 3
  • 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs JUPIE FŠMH 4 : 1
  • 9:55 MFK RUŽOMBEROK vs FC VSS KOŠICE 2 : 3
  • 10:50 JUPIE FŠMH vs FC VSS KOŠICE 0 : 1
  • 11:45 1. FC TATRAN PREŠOV vs MFK RUŽOMBEROK 4 : 0
  • 15:00 JUPIE FŠMH vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 6
  • 15:55 1.FC TATRAN PREŠOV vs FC VSS KOŠICE 3 : 2
  • 17:00 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV A ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA 1:1
  • 9:45 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE vs MFK SANDECJA NOWY SĄCZ 0:5
  • 10:30 1. FC TATRAN PREŠOV vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 7:2
  • 11:15 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 1:3
  • 12:00 MFK SANDECJA NOWY SĄCZ vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5:0
  • 14:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 11:1
  • 14:45 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs MFK SANDECJA NOWY SĄCZ 1:3
  • 15:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:5
  • 16:15 MFK SANDECJA NOWY SĄCZ vs 1. FC TATRAN PREŠOV 2:3
  • 17:00 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
  • 18:00 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV A ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 8:43 FC TATRAN PREŠOV vs JUPIE FŠMH 2:0
  • 8:44 FC KOŠICE vs FC SPARTAK TRNAVA 1:1
  • 8:44 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE vs FC TATRAN PREŠOV 0:2
  • 8:45 JUPIE FŠMH vs FC KOŠICE 0:0
  • 8:46 FC SPARTAK TRNAVA vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 4:0
  • 8:46 FC TATRAN PREŠOV vs FC KOŠICE 1:2
  • 8:47 JUPIE FŠMH vs FC SPARTAK TRNAVA 0:3
  • 8:48 FC KOŠICE vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 5:0
  • 8:48 FC TATRAN PREŠOV vs FC SPARTAK TRNAVA 0:1
  • 8:49 JUPIE FŠMH vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 2:1
  • 9:00 1. FC Tatran Prešov vs FC Lokomotíva Košice 2:1
  • 9:45 FC Košice vs MFK Tatran L. Mikuláš 2:0
  • 10:20 OTVORENIE TURNAJA
  • 10:40 MFK Dukla B. Bystrica vs 1. FC Tatran Prešov 2:1
  • 11:25 FC Lokomotíva Košice vs FC Košice 0:5
  • 12:10 MFK Tatran L. Mikuláš vs MFK Dukla B. Bystrica 1:4
  • 13:00 Internacionáli Tatrana Prešov vs Pavlovič tím 3:3
  • 14:00 1. FC Tatran Prešov vs FC Košice 1:6
  • 14:45 FC Lokomotíva Košice vs MFK Tatran L. Mikuláš 0:4
  • 15:30 FC Košice vs MFK Dukla B. Bystrica 1:1
  • 16:15 1. FC Tatran Prešov vs MFK Tatran L. Mikuláš 1:1
  • 17:00 FC Lokomotíva Košice vs MFK Dukla B. Bystrica 4:5
  • 18:00 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV A ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 9:00 A1 – a2 ŠK Slovan Bratislava vs MFK Dubnica 4 : 1
  • 9:55 A3 – A4 1. FC Tatran PREŠOV vs FC NITRA 4 : 1
  • 10:50 B1 – B2 FK INTER Bratislava vs FK SENICA 1 : 4
  • 11:45 B3 – B4 MFK KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 4
  • 12:40 A1- A3 ŠK Slovan Bratislava vs 1. FC Tatran Prešov 1 : 2
  • 13:35 A2 – A4 MFK Dubnica vs FC Nitra 2 : 5
  • 14:30 B1 – B3 FK Inter Bratislava vs MFK Košice 3 : 7
  • 15:25 B2 – B4 FK Senica vs MFK Ružomberok 0 : 2
  • 16:20 A2 – A3 MFK Dubnica vs 1. FC Tatran Prešov 6 : 4
  • 17:15 A4 – A1 FC Nitra vs ŠK Slovan Bratislava 4 : 4
  • 18:10 B4 – B1 MFK Ružomberok vs FK Inter Bratislava 2 : 2
  • 19:05 B2 – B3 FK Senica vs MFK Košice 1 : 2
  • 9:00 SEMIFINÁLE 1A – 2B 1. FC Tatran PREŠOV vs MFK KOŠICE 2 : 3 P.K
  • 9:55 Semifinále 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 1 : 4
  • 10:50 O 7. miesto MFK Dubnica vs FK Inter Bratislava 6 : 2
  • 11:45 O 5. miesto FC Nitra vs FK Senica 2 : 3
  • 12:30 Prestávka
  • 13:00 Exhibícia
  • 13:55 O 3. miesto 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 6 : 3
  • 14:50 Finále MFK Košice vs MFK Ružomberok 3 : 5
  • 15:45 Odovzdávanie cien – vyhodnotenie turnaja

VÍŤAZ TURNAJA: MFK RUŽOMBEROK

vitaz turnaja

VÍŤAZ TURNAJA: MFK KOŠICE

VZ3_2442_vitazKOSICE

VÍŤAZ TURNAJA: FK Dukla B. Bystrica

VZY_7971

Vitazna BB

Víťaz turnaja 1. FC Tatran Prešov

VZ3_2629

Víťaz turnaja 1. FC Tatran Prešov

VZ3_7224

Víťaz turnaja 1. FC Spartak Trnava

Víťaz turnaja FC Košice

História

Individuálne ocenenia:

Najlepší hráč:
Miroslav Sovič (FC Košice)

Najlepší strelec:
Samuel Šoltés (FC Košice)

Najlepší brankár:
Martin Čapo (MFK Dukla Banská Bystrica)

Výsledky:

  1. FC Košice
  2. MFK Dukla Banská Bystrica
  3. MFK Tatran Liptovský Mikuláš
  4. 1. FC Tatran Prešov
  5. FC Lokomotíva Košice

Médiá

Partneri

Generálni partneri

Obchodní partneri

Mediálni partneri

Kontakt

PharmDr. LADISLAV PAVLOVIČ

+421 907 899 003

info@pavloviccup.com