logo
logo
ročníkov
klubov
zúčastnených
logo

Futbalový halový turnaj do 17 rokov (U 17)

Vážení športoví priatelia,

PAVLOVIC CUP 
sa koná na počesť československého futbalového reprezentanta, ikony prešovského futbalu a jedného z najlepších futbalových kanonierov
v histórii československého futbalu. http://www.ladislavpavlovic.sk/

Počas 7. ročníkov sa na turnaji zúčastnilo spolu už 74 mužstiev z troch štátov: 
Slovenska, Česka a Poľska a 800 futbalistov, z ktorých mnohí reprezentujú Slovensko na najvyšsej možnej úrovni v rôznych kategóriách.

Naším cieľom je pripraviť pre Vás kvalitné podujatie nielen po športovej, ale aj kultúrno-spoločenskej stránke, na ktorom by ste sa cítili príjemne a strávili
v Prešove nádherné dni v spoločnosti priateľov futbalu.

PharmDr. Ladislav Pavlovič

Termín konania 8. ročníka: 26. 11. 2016
Miesto konania: Športová hala, Baštová 3, 080 01 Prešov, Slovensko

Aktuality

Účastníci

Skupina A

  • ŠK Slovan Bratislava slovan
  • MFK Dubnica dubnica
  • 1.FC Tatran Prešov prešov
  • FC Nitra nitra

Skupina B

  • FK Inter Bratislava slovnaft
  • FK Senica senica
  • MFK Košice kosice
  • MFK Ružomberok ruzomberok

Rozpis zápasov

  • 7/12 9:00 A1 – a2 ŠK Slovan Bratislava vs MFK Dubnica 4 : 1
  • 7/12 9:55 A3 – A4 1. FC Tatran PREŠOV vs FC NITRA 4 : 1
  • 7/12 10:50 B1 – B2 FK INTER Bratislava vs FK SENICA 1 : 4
  • 7/12 11:45 B3 – B4 MFK KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 4
  • 7/12 12:40 A1- A3 ŠK Slovan Bratislava vs 1. FC Tatran Prešov 1 : 2
  • 7/12 13:35 A2 – A4 MFK Dubnica vs FC Nitra 2 : 5
  • 7/12 14:30 B1 – B3 FK Inter Bratislava vs MFK Košice 3 : 7
  • 7/12 15:25 B2 – B4 FK Senica vs MFK Ružomberok 0 : 2
  • 7/12 16:20 A2 – A3 MFK Dubnica vs 1. FC Tatran Prešov 6 : 4
  • 7/12 17:15 A4 – A1 FC Nitra vs ŠK Slovan Bratislava 4 : 4
  • 7/12 18:10 B4 – B1 MFK Ružomberok vs FK Inter Bratislava 2 : 2
  • 7/12 19:05 B2 – B3 FK Senica vs MFK Košice 1 : 2
  • 8/12 9:00 SEMIFINÁLE 1A – 2B 1. FC Tatran PREŠOV vs MFK KOŠICE 2 : 3 P.K
  • 8/12 9:55 Semifinále 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 1 : 4
  • 8/12 10:50 O 7. miesto MFK Dubnica vs FK Inter Bratislava 6 : 2
  • 8/12 11:45 O 5. miesto FC Nitra vs FK Senica 2 : 3
  • 8/12 12:30 Prestávka
  • 8/12 13:00 Exhibícia
  • 8/12 13:55 O 3. miesto 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 6 : 3
  • 8/12 14:50 Finále MFK Košice vs MFK Ružomberok 3 : 5
  • 8/12 15:45 Odovzdávanie cien – vyhodnotenie turnaja
  • 28/11 16:00 A1 – A2 1. FC Tatran Prešov vs FC VSS KOŠICE
  • 28/11 16:55 B1 – B2 MFK Košice vs MFK Ružomberok 1 : 2
  • 28/11 17:50 B3 – B4 FC Nitra vs FK Dukla B. Bystrica 4 : 4
  • 28/11 18:45 A3 – A4 ŠK Slovan Bratislava vs FK Inter Bratislava 3 : 4
  • 29/11 9:00 A1 – A3 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 5
  • 29/11 9:55 A2 – A4 FK Senica vs FK Inter Bratislava 5 : 3
  • 29/11 10:50 B1 – B3 MFK Košice vs FC Nitra 5 : 3
  • 29/11 11:45 B2 – B4 MFK Ružomberok vs FK Dukla B. Bystrica 5 : 3
  • 29/11 12:40 A2 – A3 FK Senica vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 1
  • 29/11 13:35 A4 – A1 FK Inter Bratislava vs 1.FC Tatran Prešov 2 : 4
  • 29/11 14:30 B4 – B1 FK Dukla B. Bystrica vs MFK Košice 2 : 5
  • 29/11 15:25 B2 – B3 MFK Ružomberok vs FC Nitra 2 : 4
  • 29/11 16:10 Prestávka 50 min.
  • 29/11 17:00 1.SLF – Extraliga FK Prešov vs Slov - Matic fofo Bratislava 3 : 4
  • 30/11 9:00 SEMIFINÁLE 1A – 2B 1. FC Tatran Prešov vs MFK Košice 1 : 4
  • 30/11 9:55 Semifinále 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 6 : 2
  • 30/11 10:50 O 7. miesto FK Inter Bratislava vs FK Dukla B. Bystrica 1 : 2
  • 30/11 11:45 O 5. miesto FK Senica vs FC Nitra 2 : 5
  • 30/11 12:30 Prestávka
  • 30/11 13:00 Exhibícia Internacionáli Tatran Prešov vs Pavlovič team 2 : 2
  • 30/11 13:55 O 3. miesto 1. FC Tatran Prešov vs MFK Ružomberok 2 : 4
  • 30/11 14:50 FINÁLE ŠK Slovan Bratislava vs MFK Košice 3 : 4
  • 30/11 15:45 Odovzdávanie cien – vyhodnotenie turnaja
  • 28/11 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs FC VSS KOŠICE 1 : 6
  • 28/11 9:55 MFK RUŽOMBEROK vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 2 : 1
  • 28/11 10:50 1. FC TATRAN PREŠOV vs MFK RUŽOMBEROK 5 : 1
  • 28/11 12:00 Internacionáli Tatrana Prešov vs Pavlovič tím 1 : 1
  • 28/11 13:00 FC VSS KOŠICE vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 1 : 3
  • 28/11 13:55 1. FC TATRAN PREŠOV vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 0 : 3
  • 28/11 14:50 FC VSS KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 2
  • 28/11 15:45 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV a ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 28/11 17:00 1. SLF: FK PREŠOV  vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA 10 : 3
  • 7/12 9:00 A1 – a2 ŠK Slovan Bratislava vs MFK Dubnica 4 : 1
  • 7/12 9:55 A3 – A4 1. FC Tatran PREŠOV vs FC NITRA 4 : 1
  • 7/12 10:50 B1 – B2 FK INTER Bratislava vs FK SENICA 1 : 4
  • 7/12 11:45 B3 – B4 MFK KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 4
  • 7/12 12:40 A1- A3 ŠK Slovan Bratislava vs 1. FC Tatran Prešov 1 : 2
  • 7/12 13:35 A2 – A4 MFK Dubnica vs FC Nitra 2 : 5
  • 7/12 14:30 B1 – B3 FK Inter Bratislava vs MFK Košice 3 : 7
  • 7/12 15:25 B2 – B4 FK Senica vs MFK Ružomberok 0 : 2
  • 7/12 16:20 A2 – A3 MFK Dubnica vs 1. FC Tatran Prešov 6 : 4
  • 7/12 17:15 A4 – A1 FC Nitra vs ŠK Slovan Bratislava 4 : 4
  • 7/12 18:10 B4 – B1 MFK Ružomberok vs FK Inter Bratislava 2 : 2
  • 7/12 19:05 B2 – B3 FK Senica vs MFK Košice 1 : 2
  • 8/12 9:00 SEMIFINÁLE 1A – 2B 1. FC Tatran PREŠOV vs MFK KOŠICE 2 : 3 P.K
  • 8/12 9:55 Semifinále 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 1 : 4
  • 8/12 10:50 O 7. miesto MFK Dubnica vs FK Inter Bratislava 6 : 2
  • 8/12 11:45 O 5. miesto FC Nitra vs FK Senica 2 : 3
  • 8/12 12:30 Prestávka
  • 8/12 13:00 Exhibícia
  • 8/12 13:55 O 3. miesto 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 6 : 3
  • 8/12 14:50 Finále MFK Košice vs MFK Ružomberok 3 : 5
  • 8/12 15:45 Odovzdávanie cien – vyhodnotenie turnaja

VÍŤAZ TURNAJA: MFK RUŽOMBEROK

vitaz turnaja

VÍŤAZ TURNAJA: MFK KOŠICE

VZ3_2442_vitazKOSICE

VÍŤAZ TURNAJA: FK Dukla B. Bystrica

VZY_7971

Vitazna BB

História

Dátum:

28.11.2015

Účastníci:

1. FC Tatran Prešov, FC VSS Košice, MFK Ružomberok, FK Dukla B. Bystrica

Individuálne ocenenia:

Najlepší hráč:
Michal Kraľovič (1. FC Tatran Prešov)

VZ7_2087

Najlepší strelec:
Jakub Novotný (FC VSS Košice)

VZ7_2101

Najlepší brankár:
Marek Bakoš (MFK Ružomberok)

VZ7_2084

Výsledky:

  1. FK Dukla B. Bystrica
  2. FC VSS Košice
  3. MFK Ružomberok
  4. 1. FC Tatran Prešov

Individualne ocenenia

Médiá

Partneri

Generálni partneri

Obchodní partneri

Mediálni partneri

Kontakt

PharmDr. LADISLAV PAVLOVIČ

+421 907 899 003

info@pavloviccup.com