logo
logo
YEARS
clubs
players
logo

Football indoor U17 tournament (U 17)

Dear sport friends,

PAVLOVIC CUP 
takes place to honour a Czechoslovak football representative, the icon of Prešov football and one of the best football attackers in the history of Czechoslovak football. http://www.ladislavpavlovic.sk/

During the 7 years a total of 74 teams from three states – Slovakia, the Czech Republic and Poland – and 800 football players have already participated in the cup, many of whom represent Slovakia on the top level in various categories.

Our goal is to prepare a high-quality event for you not only in the sports but also cultural and social aspects, where you can enjoy yourself in the town of Prešov and have many pleasant days accompanied by football friends.

PharmDr. Ladislav Pavlovič

Date: 26.11. – 27.11. 2016
Venue: Sports hall, Baštová 32, 080 01 Prešov, Slovakia

News

PARTICIPANTS

GROUP A

  • ŠK Slovan Bratislava slovan
  • MFK Dubnica dubnica
  • 1.FC Tatran Prešov prešov
  • FC Nitra nitra

GROUP B

  • Inter Bratislava slovnaft
  • FK Senica senica
  • MFK Košice kosice
  • MFK Ružomberok ruzomberok

SCHEDULE OF MATCHES

  • 7/12 9:00 A1 – a2 ŠK Slovan Bratislava vs MFK Dubnica 4 : 1
  • 7/12 9:55 A3 – A4 1. FC Tatran PREŠOV vs FC NITRA 4 : 1
  • 7/12 10:50 B1 – B2 FK INTER Bratislava vs FK SENICA 1 : 4
  • 7/12 11:45 B3 – B4 MFK KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 4
  • 7/12 12:40 A1- A3 ŠK Slovan Bratislava vs 1. FC Tatran Prešov 1 : 2
  • 7/12 13:35 A2 – A4 MFK Dubnica vs FC Nitra 2 : 5
  • 7/12 14:30 B1 – B3 FK Inter Bratislava vs MFK Košice 3 : 7
  • 7/12 15:25 B2 – B4 FK Senica vs MFK Ružomberok 0 : 2
  • 7/12 16:20 A2 – A3 MFK Dubnica vs 1. FC Tatran Prešov 6 : 4
  • 7/12 17:15 A4 – A1 FC Nitra vs ŠK Slovan Bratislava 4 : 4
  • 7/12 18:10 B4 – B1 MFK Ružomberok vs FK Inter Bratislava 2 : 2
  • 7/12 19:05 B2 – B3 FK Senica vs MFK Košice 1 : 2
  • 8/12 9:00 SEMIFINAL 1A – 2B 1. FC Tatran PREŠOV vs MFK KOŠICE 2 : 3 P.K
  • 8/12 9:55 SEMIFINAL 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 1 : 4
  • 8/12 10:50 7th PLACE MATCH MFK Dubnica vs FK Inter Bratislava 6 : 2
  • 8/12 11:45 5th PLACE MATCH FC Nitra vs FK Senica 2 : 3
  • 8/12 12:30 Break
  • 8/12 13:00 EXHIBITION MATCH
  • 8/12 13:55 3RD PLACE MATCH 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 6 : 3
  • 8/12 14:50 Final MFK Košice vs MFK Ružomberok 3 : 5
  • 8/12 15:45 FINAL CEREMONY – CUP EVALUATION
  • 28/11 16:00 A1 – A2 1. FC Tatran Prešov vs FC VSS KOŠICE
  • 28/11 16:55 B1 – B2 MFK Košice vs MFK Ružomberok 1 : 2
  • 28/11 17:50 B3 – B4 FC Nitra vs FK Dukla B. Bystrica 4 : 4
  • 28/11 18:45 A3 – A4 ŠK Slovan Bratislava vs FK Inter Bratislava 3 : 4
  • 29/11 9:00 A1 – A3 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 5
  • 29/11 9:55 A2 – A4 FK Senica vs FK Inter Bratislava 5 : 3
  • 29/11 10:50 B1 – B3 MFK Košice vs FC Nitra 5 : 3
  • 29/11 11:45 B2 – B4 MFK Ružomberok vs FK Dukla B. Bystrica 5 : 3
  • 29/11 12:40 A2 – A3 FK Senica vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 1
  • 29/11 13:35 A4 – A1 FK Inter Bratislava vs 1.FC Tatran Prešov 2 : 4
  • 29/11 14:30 B4 – B1 FK Dukla B. Bystrica vs MFK Košice 2 : 5
  • 29/11 15:25 B2 – B3 MFK Ružomberok vs FC Nitra 2 : 4
  • 29/11 16:10 Break 50 min.
  • 29/11 17:00 1.SLF – Extraliga FK Prešov vs Slov - Matic fofo Bratislava 3 : 4
  • 30/11 9:00 SEMIFINAL 1A – 2B 1. FC Tatran Prešov vs MFK Košice 1 : 4
  • 30/11 9:55 SEMIFINAL 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 6 : 2
  • 30/11 10:50 7th PLACE MATCH FK Inter Bratislava vs FK Dukla B. Bystrica 1 : 2
  • 30/11 11:45 5th PLACE MATCH FK Senica vs FC Nitra 2 : 5
  • 30/11 12:30 Break
  • 30/11 13:00 EXHIBITION MATCH Internacionáli Tatran Prešov vs Pavlovič team 2 : 2
  • 30/11 13:55 3rd PLACE MATCH 1. FC Tatran Prešov vs MFK Ružomberok 2 : 4
  • 30/11 14:50 Final ŠK Slovan Bratislava vs MFK Košice 3 : 4
  • 30/11 15:45 FINAL CEREMONY – CUP EVALUATION
  • 28/11 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs FC VSS KOŠICE 1 : 6
  • 28/11 9:55 MFK RUŽOMBEROK vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 2 : 1
  • 28/11 10:50 1. FC TATRAN PREŠOV vs MFK RUŽOMBEROK 5 : 1
  • 28/11 12:00 Internacionáli Tatrana Prešov vs Pavlovič tím 1 : 1
  • 28/11 13:00 FC VSS KOŠICE vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 1 : 3
  • 28/11 13:55 1. FC TATRAN PREŠOV vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 0 : 3
  • 28/11 14:50 FC VSS KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 2
  • 28/11 15:45 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV a ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 28/11 17:00 1. SLF: FK PREŠOV  vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA 10 : 3
  • 7/12 9:00 A1 – a2 ŠK Slovan Bratislava vs MFK Dubnica 4 : 1
  • 7/12 9:55 A3 – A4 1. FC Tatran PREŠOV vs FC NITRA 4 : 1
  • 7/12 10:50 B1 – B2 FK INTER Bratislava vs FK SENICA 1 : 4
  • 7/12 11:45 B3 – B4 MFK KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 4
  • 7/12 12:40 A1- A3 ŠK Slovan Bratislava vs 1. FC Tatran Prešov 1 : 2
  • 7/12 13:35 A2 – A4 MFK Dubnica vs FC Nitra 2 : 5
  • 7/12 14:30 B1 – B3 FK Inter Bratislava vs MFK Košice 3 : 7
  • 7/12 15:25 B2 – B4 FK Senica vs MFK Ružomberok 0 : 2
  • 7/12 16:20 A2 – A3 MFK Dubnica vs 1. FC Tatran Prešov 6 : 4
  • 7/12 17:15 A4 – A1 FC Nitra vs ŠK Slovan Bratislava 4 : 4
  • 7/12 18:10 B4 – B1 MFK Ružomberok vs FK Inter Bratislava 2 : 2
  • 7/12 19:05 B2 – B3 FK Senica vs MFK Košice 1 : 2
  • 8/12 9:00 SEMIFINAL 1A – 2B 1. FC Tatran PREŠOV vs MFK KOŠICE 2 : 3 P.K
  • 8/12 9:55 SEMIFINAL 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 1 : 4
  • 8/12 10:50 7th PLACE MATCH MFK Dubnica vs FK Inter Bratislava 6 : 2
  • 8/12 11:45 5th PLACE MATCH FC Nitra vs FK Senica 2 : 3
  • 8/12 12:30 Break
  • 8/12 13:00 EXHIBITION MATCH
  • 8/12 13:55 3RD PLACE MATCH 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 6 : 3
  • 8/12 14:50 Final MFK Košice vs MFK Ružomberok 3 : 5
  • 8/12 15:45 FINAL CEREMONY – CUP EVALUATION
  • 28/11 16:00 A1 – A2 1. FC Tatran Prešov vs FC VSS KOŠICE
  • 28/11 16:55 B1 – B2 MFK Košice vs MFK Ružomberok 1 : 2
  • 28/11 17:50 B3 – B4 FC Nitra vs FK Dukla B. Bystrica 4 : 4
  • 28/11 18:45 A3 – A4 ŠK Slovan Bratislava vs FK Inter Bratislava 3 : 4
  • 29/11 9:00 A1 – A3 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 5
  • 29/11 9:55 A2 – A4 FK Senica vs FK Inter Bratislava 5 : 3
  • 29/11 10:50 B1 – B3 MFK Košice vs FC Nitra 5 : 3
  • 29/11 11:45 B2 – B4 MFK Ružomberok vs FK Dukla B. Bystrica 5 : 3
  • 29/11 12:40 A2 – A3 FK Senica vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 1
  • 29/11 13:35 A4 – A1 FK Inter Bratislava vs 1.FC Tatran Prešov 2 : 4
  • 29/11 14:30 B4 – B1 FK Dukla B. Bystrica vs MFK Košice 2 : 5
  • 29/11 15:25 B2 – B3 MFK Ružomberok vs FC Nitra 2 : 4
  • 29/11 16:10 Break 50 min.
  • 29/11 17:00 1.SLF – Extraliga FK Prešov vs Slov - Matic fofo Bratislava 3 : 4
  • 30/11 9:00 SEMIFINAL 1A – 2B 1. FC Tatran Prešov vs MFK Košice 1 : 4
  • 30/11 9:55 SEMIFINAL 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 6 : 2
  • 30/11 10:50 7th PLACE MATCH FK Inter Bratislava vs FK Dukla B. Bystrica 1 : 2
  • 30/11 11:45 5th PLACE MATCH FK Senica vs FC Nitra 2 : 5
  • 30/11 12:30 Break
  • 30/11 13:00 EXHIBITION MATCH Internacionáli Tatran Prešov vs Pavlovič team 2 : 2
  • 30/11 13:55 3rd PLACE MATCH 1. FC Tatran Prešov vs MFK Ružomberok 2 : 4
  • 30/11 14:50 Final ŠK Slovan Bratislava vs MFK Košice 3 : 4
  • 30/11 15:45 FINAL CEREMONY – CUP EVALUATION
  • 28/11 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs FC VSS KOŠICE 1 : 6
  • 28/11 9:55 MFK RUŽOMBEROK vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 2 : 1
  • 28/11 10:50 1. FC TATRAN PREŠOV vs MFK RUŽOMBEROK 5 : 1
  • 28/11 12:00 Internacionáli Tatrana Prešov vs Pavlovič tím 1 : 1
  • 28/11 13:00 FC VSS KOŠICE vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 1 : 3
  • 28/11 13:55 1. FC TATRAN PREŠOV vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 0 : 3
  • 28/11 14:50 FC VSS KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 2
  • 28/11 15:45 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV a ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 28/11 17:00 1. SLF: FK PREŠOV  vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA 10 : 3
  • 26/11 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs JUPIE FŠMH 4 : 1
  • 26/11 9:55 MFK RUŽOMBEROK vs FC VSS KOŠICE 2 : 3
  • 26/11 10:50 JUPIE FŠMH vs FC VSS KOŠICE 0 : 1
  • 26/11 11:45 1. FC TATRAN PREŠOV vs MFK RUŽOMBEROK 4 : 0
  • 26/11 15:00 JUPIE FŠMH vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 6
  • 26/11 15:55 1.FC TATRAN PREŠOV vs FC VSS KOŠICE 3 : 2
  • 26/11 17:00 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV A ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 16/12 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA 1:1
  • 16/12 9:45 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE vs MFK SANDECJA NOWY SĄCZ 0:5
  • 16/12 10:30 1. FC TATRAN PREŠOV vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 7:2
  • 16/12 11:15 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 1:3
  • 16/12 12:00 MFK SANDECJA NOWY SĄCZ vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5:0
  • 16/12 14:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 11:1
  • 16/12 14:45 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs MFK SANDECJA NOWY SĄCZ 1:3
  • 16/12 15:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:5
  • 16/12 16:15 MFK SANDECJA NOWY SĄCZ vs 1. FC TATRAN PREŠOV 2:3
  • 16/12 17:00 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
  • 16/12 18:00 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV A ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 7/12 9:00 A1 – a2 ŠK Slovan Bratislava vs MFK Dubnica 4 : 1
  • 7/12 9:55 A3 – A4 1. FC Tatran PREŠOV vs FC NITRA 4 : 1
  • 7/12 10:50 B1 – B2 FK INTER Bratislava vs FK SENICA 1 : 4
  • 7/12 11:45 B3 – B4 MFK KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 4
  • 7/12 12:40 A1- A3 ŠK Slovan Bratislava vs 1. FC Tatran Prešov 1 : 2
  • 7/12 13:35 A2 – A4 MFK Dubnica vs FC Nitra 2 : 5
  • 7/12 14:30 B1 – B3 FK Inter Bratislava vs MFK Košice 3 : 7
  • 7/12 15:25 B2 – B4 FK Senica vs MFK Ružomberok 0 : 2
  • 7/12 16:20 A2 – A3 MFK Dubnica vs 1. FC Tatran Prešov 6 : 4
  • 7/12 17:15 A4 – A1 FC Nitra vs ŠK Slovan Bratislava 4 : 4
  • 7/12 18:10 B4 – B1 MFK Ružomberok vs FK Inter Bratislava 2 : 2
  • 7/12 19:05 B2 – B3 FK Senica vs MFK Košice 1 : 2
  • 8/12 9:00 SEMIFINAL 1A – 2B 1. FC Tatran PREŠOV vs MFK KOŠICE 2 : 3 P.K
  • 8/12 9:55 SEMIFINAL 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 1 : 4
  • 8/12 10:50 7th PLACE MATCH MFK Dubnica vs FK Inter Bratislava 6 : 2
  • 8/12 11:45 5th PLACE MATCH FC Nitra vs FK Senica 2 : 3
  • 8/12 12:30 Break
  • 8/12 13:00 EXHIBITION MATCH
  • 8/12 13:55 3RD PLACE MATCH 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 6 : 3
  • 8/12 14:50 Final MFK Košice vs MFK Ružomberok 3 : 5
  • 8/12 15:45 FINAL CEREMONY – CUP EVALUATION
  • 28/11 16:00 A1 – A2 1. FC Tatran Prešov vs FC VSS KOŠICE
  • 28/11 16:55 B1 – B2 MFK Košice vs MFK Ružomberok 1 : 2
  • 28/11 17:50 B3 – B4 FC Nitra vs FK Dukla B. Bystrica 4 : 4
  • 28/11 18:45 A3 – A4 ŠK Slovan Bratislava vs FK Inter Bratislava 3 : 4
  • 29/11 9:00 A1 – A3 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 5
  • 29/11 9:55 A2 – A4 FK Senica vs FK Inter Bratislava 5 : 3
  • 29/11 10:50 B1 – B3 MFK Košice vs FC Nitra 5 : 3
  • 29/11 11:45 B2 – B4 MFK Ružomberok vs FK Dukla B. Bystrica 5 : 3
  • 29/11 12:40 A2 – A3 FK Senica vs ŠK Slovan Bratislava 1 : 1
  • 29/11 13:35 A4 – A1 FK Inter Bratislava vs 1.FC Tatran Prešov 2 : 4
  • 29/11 14:30 B4 – B1 FK Dukla B. Bystrica vs MFK Košice 2 : 5
  • 29/11 15:25 B2 – B3 MFK Ružomberok vs FC Nitra 2 : 4
  • 29/11 16:10 Break 50 min.
  • 29/11 17:00 1.SLF – Extraliga FK Prešov vs Slov - Matic fofo Bratislava 3 : 4
  • 30/11 9:00 SEMIFINAL 1A – 2B 1. FC Tatran Prešov vs MFK Košice 1 : 4
  • 30/11 9:55 SEMIFINAL 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 6 : 2
  • 30/11 10:50 7th PLACE MATCH FK Inter Bratislava vs FK Dukla B. Bystrica 1 : 2
  • 30/11 11:45 5th PLACE MATCH FK Senica vs FC Nitra 2 : 5
  • 30/11 12:30 Break
  • 30/11 13:00 EXHIBITION MATCH Internacionáli Tatran Prešov vs Pavlovič team 2 : 2
  • 30/11 13:55 3rd PLACE MATCH 1. FC Tatran Prešov vs MFK Ružomberok 2 : 4
  • 30/11 14:50 Final ŠK Slovan Bratislava vs MFK Košice 3 : 4
  • 30/11 15:45 FINAL CEREMONY – CUP EVALUATION
  • 28/11 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs FC VSS KOŠICE 1 : 6
  • 28/11 9:55 MFK RUŽOMBEROK vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 2 : 1
  • 28/11 10:50 1. FC TATRAN PREŠOV vs MFK RUŽOMBEROK 5 : 1
  • 28/11 12:00 Internacionáli Tatrana Prešov vs Pavlovič tím 1 : 1
  • 28/11 13:00 FC VSS KOŠICE vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 1 : 3
  • 28/11 13:55 1. FC TATRAN PREŠOV vs DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 0 : 3
  • 28/11 14:50 FC VSS KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 2
  • 28/11 15:45 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV a ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 28/11 17:00 1. SLF: FK PREŠOV  vs ŠK MAKROTEAM ŽILINA 10 : 3
  • 26/11 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs JUPIE FŠMH 4 : 1
  • 26/11 9:55 MFK RUŽOMBEROK vs FC VSS KOŠICE 2 : 3
  • 26/11 10:50 JUPIE FŠMH vs FC VSS KOŠICE 0 : 1
  • 26/11 11:45 1. FC TATRAN PREŠOV vs MFK RUŽOMBEROK 4 : 0
  • 26/11 15:00 JUPIE FŠMH vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 6
  • 26/11 15:55 1.FC TATRAN PREŠOV vs FC VSS KOŠICE 3 : 2
  • 26/11 17:00 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV A ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 16/12 9:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA 1:1
  • 16/12 9:45 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE vs MFK SANDECJA NOWY SĄCZ 0:5
  • 16/12 10:30 1. FC TATRAN PREŠOV vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 7:2
  • 16/12 11:15 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 1:3
  • 16/12 12:00 MFK SANDECJA NOWY SĄCZ vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5:0
  • 16/12 14:00 1. FC TATRAN PREŠOV vs FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 11:1
  • 16/12 14:45 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs MFK SANDECJA NOWY SĄCZ 1:3
  • 16/12 15:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:5
  • 16/12 16:15 MFK SANDECJA NOWY SĄCZ vs 1. FC TATRAN PREŠOV 2:3
  • 16/12 17:00 JUPIE FŠ M. HAMŠÍKA vs MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1:1
  • 16/12 18:00 VYHLASOVANIE VÝSLEDKOV A ODOVZDÁVANIE CIEN
  • 7/12 9:00 A1 – a2 ŠK Slovan Bratislava vs MFK Dubnica 4 : 1
  • 7/12 9:55 A3 – A4 1. FC Tatran PREŠOV vs FC NITRA 4 : 1
  • 7/12 10:50 B1 – B2 FK INTER Bratislava vs FK SENICA 1 : 4
  • 7/12 11:45 B3 – B4 MFK KOŠICE vs MFK RUŽOMBEROK 2 : 4
  • 7/12 12:40 A1- A3 ŠK Slovan Bratislava vs 1. FC Tatran Prešov 1 : 2
  • 7/12 13:35 A2 – A4 MFK Dubnica vs FC Nitra 2 : 5
  • 7/12 14:30 B1 – B3 FK Inter Bratislava vs MFK Košice 3 : 7
  • 7/12 15:25 B2 – B4 FK Senica vs MFK Ružomberok 0 : 2
  • 7/12 16:20 A2 – A3 MFK Dubnica vs 1. FC Tatran Prešov 6 : 4
  • 7/12 17:15 A4 – A1 FC Nitra vs ŠK Slovan Bratislava 4 : 4
  • 7/12 18:10 B4 – B1 MFK Ružomberok vs FK Inter Bratislava 2 : 2
  • 7/12 19:05 B2 – B3 FK Senica vs MFK Košice 1 : 2
  • 8/12 9:00 SEMIFINAL 1A – 2B 1. FC Tatran PREŠOV vs MFK KOŠICE 2 : 3 P.K
  • 8/12 9:55 SEMIFINAL 2A – 1B ŠK Slovan Bratislava vs MFK Ružomberok 1 : 4
  • 8/12 10:50 7th PLACE MATCH MFK Dubnica vs FK Inter Bratislava 6 : 2
  • 8/12 11:45 5th PLACE MATCH FC Nitra vs FK Senica 2 : 3
  • 8/12 12:30 Break
  • 8/12 13:00 EXHIBITION MATCH
  • 8/12 13:55 3RD PLACE MATCH 1. FC Tatran Prešov vs ŠK Slovan Bratislava 6 : 3
  • 8/12 14:50 Final MFK Košice vs MFK Ružomberok 3 : 5
  • 8/12 15:45 FINAL CEREMONY – CUP EVALUATION

CUP WINNER: MFK RUŽOMBEROK

vitaz turnaja

CUP WINNER: MFK KOŠICE

VZ3_2442_vitazKOSICE

CUP WINNER: FK Dukla B. Bystrica

VZY_7971

Vitazna BB

Sorry, this entry is only available in SK.

VZ3_7224

History

Sorry, this entry is only available in SK.

MEDIA

Partners

General Partners

Business Partners

Media Partners

Contacts

PharmDr. LADISLAV PAVLOVIČ

+421 907 899 003

info@pavloviccup.com